Strona internetowa używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. »
Strona główna
Brak zdjęcia
VELOX SPRAY - ALKOHOLOWY PREPARAT DO SZYBKIEJ DEZYNFEKCJI MAŁYCH POWIERZCHNI
Benzaldehydowy preparat przeznaczony do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni, sprzętu medycznego, foteli zabiegowych, łóżek, aparatury medycznej i (...)
Brak zdjęcia
VIRUTON PLUS - KONCENTRAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI NARZĘDZI
Wydajny koncentrat o wyjątkowych właściwościach czyszczących i wysokiej tolerancji materiałowej. Przeznaczony jest do jednoczesnego mycia i dezynfek (...)
Brak zdjęcia
VIRUTON POWDER - PREPARAT W PROSZKU DO MYCIA I DEZYNFEKCJI NARZĘDZI
Wydajny preparat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji instrumentów chirurgicznych, rotacyjnych oraz wszelkiego rodzaju endoskopów. Przeznaczony do d (...)
Brak zdjęcia
VIRUTON STRONG - WYDAJNY KONCENTRAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI NARZĘDZI
Wysoce skuteczny preparat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji wszelkiego rodzaju termolabilnych i termostabilnych instrumentów chirurgicznych (za wyj (...)
Brak zdjęcia
VIRUTON FOAM - PIANKA DO WSTĘPNEJ DEZYNFEKCJI I MYCIA NARZĘDZI CHIRURGICZNYCH I OBROTOWYCH
Viruton Foam to gotowy do użycia preparat do wstępnej dezynfekcji i mycia narzędzi przed właściwym procesem dezynfekcji. Zawiera inhibitory korozji or (...)
Brak zdjęcia
QUATRODES DRILL - GOTOWY DO UŻYCIA PREPARAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI NARZĘDZI OBROTOWYCH
Gotowy do użycia preparat przeznaczony do jednoczesnego mycia i dezynfekcji precyzyjnych narzędzi obrotowych oraz pozostałych instrumentów medycznych. (...)
Brak zdjęcia
VELOX NA - CHUSTECZKI BEZALKOHOLOWE DO SZYBKIEJ DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI
Chusteczki Velox NA przeznaczone są do powierzchni wrażliwych na działanie alkoholu. Zalecane do mycia i dezynfekcji sprzętu medycznego ze szkła, porc (...)
Brak zdjęcia
VELOX FOAM NA - BEZALKOHOLOWA PIANKA DO MYCIA I DEZYNFEKCJI DELIKATNYCH POWIERZCHNI
Pianka Velox Foam NA zalecana jest do dezynfekcji różnorodnych powierzchni sprzętu medycznego ze szkła, porcelany, metalu, gumy, tworzyw sztucznych or (...)
Brak zdjęcia
VELOX CHUSTECZKI - CHUSTECZKI NA BAZIE ALKOHOLU DO SZYBKIEJ DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI
Chusteczki Velox przeznaczone są do szybkiej dezynfekcji i mycia małych powierzchni sprzętu medycznego, foteli zabiegowych, łóżek, aparatury medycznej (...)
Brak zdjęcia
QUATRODES STRONG - WYDAJNY KONCENTRAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI
Quatrodes Strong to wysoce wydajny preparat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji powierzchni wszelkiego rodzaju sprzętu medycznego oraz dużych powierz (...)
www.predaja.pl © 2014 | Wszelkie prawa zastrzeżone | strona wykonana przez: www.arcone.pl