Strona internetowa używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. »
Strona główna
Środki i sprzęt do utrzymania czystości
Usługi utrzymania czystości
Stacjonarna pralnia dywanów

O NAS

Firma Predaja powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w branży utrzymania czystości. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zdobywane wciąż doświadczenie i umiejętności wykorzystujemy najlepiej jak potrafimy, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.  

Obecnie oferta naszej firmy obejmuje szeroki wachlarz usług z zakresu utrzymania czystości zarówno stały, regularny serwis sprzątający, jak również sprzątanie jednorazowe. Poza usługami porządkowymi oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w materiały niezbędne do utrzymania czystości oraz usługi konserwatorskie.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów oraz dążąc do ciągłego podnoszenia jakości usług w 2013 roku uruchomiliśmy stacjonarną pralnię dywanów.

Jesteśmy przekonani, że w oferowanych przez nas usługach znajdą Państwo coś dla siebie. Jeśli jednak nie znaleźli Państwo poszukiwanej usługi lub coś jest niejasnego i wobec tego nasuwają się jakieś pytania prosimy o kontakt, a my postaramy się dostosować do Państwa wymagań.

www.predaja.pl © 2014 | Wszelkie prawa zastrzeżone | strona wykonana przez: www.arcone.pl